Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Zaistnieć w sieci

Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak największej grupy użytkowników. Zadajmy sobie zatem pytanie.

Jak to osiągnąć? Co należy robić, aby nasza kreatywność i sposób na życie, który prezentujemy naszą postacią w internecie, zafascynowały także inne osoby?

Przede wszystkim musimy wyraźnie siebie przedstawić. Najlepszą na to metodą jest pisanie bloga. Prowadzenie go jest tak naprawdę najlepszym sposobem na promocję swojej marki. Może to być blog o różnej tematyce. Można w nim pisać o swojej pasji, dzielić  się nią z innymi, czy nawet sprzedawać własne produkty lub usługi.

Aby wyszukiwarki internetowe chętnie pokazywały twoją stronę w pierwszych wynikach szukania należy często pisać w niej artykuły, nie tylko długie, ale także zawierające głęboką i zrozumiałą treść. Bloga można utworzyć w wielu domenach, jednak jedną z najsłynniejszych jest  http://pl.wordpress.com. Ma ona kilka ograniczeń, ale na sam początek powinna w zupełności wystarczyć. Kolejną dobrą metodą jest umieszczanie linku z adresem do swojej strony, filmiku itp. w stopce każdego emailu, którego wysyłamy. Stosując ten sposób musimy oczywiście pamiętać o właściwym opisaniu linka, czyli krótko, zwięźle i na temat. To samo możemy również zastosować w różnych komunikatorach takich jak GG, Skype.

Następną sprawą jest social networking, czyli po prostu udzielanie się na stronach społecznościowych. Mogą to być: Twitter, Blip, Facebook, a nawet YouTube. Są to świetne narzędzia umożliwiające wygenerowanie dosyć dużego ruchu na stronie czy blogu. Ponadto rozwijają się one w zaskakującym tempie, co umożliwia dotarcie do większej ilości użytkowników. Przykładowo umieszczenie ciekawego filmiku na YouTube potrafi przynieść ogromne zainteresowanie, a dodając w opisie takiego filmiku link z adresem do naszej strony poskutkuje jeszcze bardziej na wygenerowanie ruchu na witrynie.

Najlepiej działa również tzw. niewidzialny marketing, który polega na tym, aby dostarczać ludziom wiedzę taką jak chcą, jednocześnie nie narzucając promocję bezpośrednio. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, że  nasze wypowiedzi pozostają w internecie na kilka dobrych lat, zatem warto uważnie zwracać uwagę na sposób, w który się wypowiadamy.

  Podobne:
Jak założyć i prowadzić własnego bloga?
Jak założyć bloga? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób chcąc zacząć swoją
Uzależnienie od Internetu
Uzależnienie od InternetuProblem uzależnienia od Int

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl