Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Wykorzystania newslettera

Biuletyn elektroniczny, tzn. newsletter jako element kształtowania relacji z internautą posiada zarówno wiele zalet, jak i mankamentów.

Zalety newslettera

Do niewątpliwych zalet, jakie posiada newsletter należy wspomnieć o szerokim zasięgu jego dystrybucji. Również koszty redagowania i wysyłki, jakie posiada biuletyn elektroniczny są relatywnie niskie. Newsletter stwarza możliwość pozyskania bazy dobrowolnie zarejestrowanych użytkowników. Dzięki temu firma posiada możliwość skierowania komunikatu promocyjnego wyłącznie do osób zainteresowanych firmą.

Dodatkowo firma ma możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu na linii firma - potencjalny klient. Newsletter umożliwia, by dana firma umieściła w nim przekaz, który będzie posiadał dowolną ilość informacji w tak różnorodnej formie jak tekst, dźwięk czy obraz graficzny. Newsletter jest szansą na to, by firma podtrzymała permanentne zainteresowanie swoją ofertą, dodatkowo biuletyn elektroniczny stwarza możliwość budowy trwałego zaufania.

Wady newslettera

Niestety newsletter posiada również mankamenty. Konieczne jest stałe zaangażowanie pracowników. Aby przesyłane informacje były aktualne. Dodatkowo grono stałych odbiorców jest raczej wąskie, użytkownicy Internetu niechętnie przekazują swoje dane osobowe. Firma może mieć trudności w przywiązywaniu klientów, konieczna staje się nieustanna analiza oczekiwań użytkowników względem zawartości jaka posiada biuletyn. Newsletter często zawiera dużą liczbę informacji, co może spowodować zrażenie użytkownika i co się z tym wiąże - jego rezygnację z subskrypcji. Użytkownicy nie zawsze maja możliwość weryfikacji rzetelności informacji zawartych w biuletynach elektronicznych.

Każda firma, która posiada swój serwis w Internecie powinna samodzielnie podjąć decyzję czy warto zainwestować w newsletter wysyłany do użytkowników jej strony.

  Podobne:
Jak założyć i prowadzić własnego bloga?
Jak założyć bloga? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób chcąc zacząć swoją
Uzależnienie od Internetu
Uzależnienie od InternetuProblem uzależnienia od Int

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl