Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Wirtualne biura

O wirtualnym biurze słyszał już zapewne każdy przedsiębiorca, niezależnie od tego, czy jego firma funkcjonuje kilkanaście lat czy dni. O zaletach takich internetowych rozwiązań mówi się bardzo wiele.

Dzięki ich wykorzystywaniu, przedsiębiorca może skupić się na tym, na czym najbardziej mu zależy, czyli na powiększaniu zysku. Sprawy administracyjne, oraz te związane z prowadzeniem biura, można dziś powierzyć specjalistom. Wirtualne wsparcie usług biznesowych można dziś podzielić na dwa, podstawowe rodzaje: wirtualne biuro oraz wirtualnych specjalistów.

Wirtualne biuro może ograniczać się jedynie do udostępnienia prestiżowego adresu dla przedsiębiorstwa. Można na niego zarejestrować firmę, jest jej adresem oficjalnym.

Zazwyczaj to lokalizacja w centrum dużego miasta, więc taki adres prezentuje się niezwykle profesjonalnie na wizytówkach czy dokumentach firmowych. W skład tej usługi wchodzi również odbieranie korespondencji, jaka przychodzi na dany adres. Można również zdecydować się na odsyłanie ważniejszych listów pod wskazany przez nas adres. Usługa wirtualnego biura może zostać także wzbogacona o stworzenie specjalnej, dedykowanej linii telefonicznej. Wirtualna sekretarka odbiera telefony w imieniu firmy i przekazuje właścicielowi wszelkie, niezbędne informacje. Bardzo modne jest także korzystanie z usług wirtualnych pomocników: asystentki, concierge czy wirtualnego specjalisty od spraw związanych z marketingiem.

Asystentka zajmie się prowadzeniem kalendarza firmowego, umawianiem spotkań z klientami, przygotowywaniem prezentacji multimedialnych zgodnie z dyspozycjami, ale również tworzeniem dokumentów, drukowaniem i kopiowaniem ich. Concierge odpowiada za przypominanie o ważnych spotkaniach czy rocznicach, rezerwowaniem stolika w restauracji, biletów na koncert, dokonywaniem zakupów, pilnowaniem terminów przeglądów samochodów i tysiącem innych, poza firmowych spraw. Specjalista do spraw marketingu zaprojektuje profesjonalne logo i poprowadzi stronę internetową firmy.

  Podobne:
Wsparcie dla firm online
Wsparcie dla firmNowoczesne, internetowe centra biznesu
Jak wybrać odpowiednią nazwę domeny?
Odpowiednia nazwa domenyJaka domena będzie odpowiednia?Jaki

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl