Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Wi-fi i Hot Spot

Swobodny dostęp do sieci internetowej w każdym miejscu szczególnie w mieście w miejscach publicznych czy biurowcach jest nie tylko oczekiwany przez klientów i gości ale również wymagany jako standard o który się nie trzeba dopraszać. Stąd też upowszechnienie się usług które jeszcze kilka lat temu były zupełnie nieznane czyli systemów wi-fi i hot spot które przede wszystkim znane są z hoteli i moteli w miastach.

Takie sieci to nic innego jak darmowy dostęp do internetu który jest udostępniany właśnie w technologii UMTS. Właściciele hoteli czy administratorzy kawiarenek mają router czy modem który rozsyła sygnał z jednolitą siłą na cały obszar danego obiektu zatem bez względu gdzie człowiek się znajduje tam może się momentalnie podłączyć do sieci i sprawdzić pocztę wysłać wiadomości czy wykonać inne naglące operacje.

Zwykle tak jest samo działanie sieci zorganizowane że każdy kto przebywa w hotelu czy kawiarni ma automatycznie dostęp do usługi jeżeli tylko jego laptop, netbook czy PDA ma aktywną funkcję wyszukiwania dostępnych połączeń. Tą opcję jest w takich urządzeniach stosunkowo łatwo uruchomić w ustawieniach ogólnych z czym poradzi sobie każdy użytkownik.

Szczególnie że zwykle jest to właśnie jedna z pierwszych kwestii którą każdy stara się opanować. Bywają też sytuacje że w lokalach czy hotelach sieć hot spot jest dostępna dopiero po podaniu hasła a to otrzymują klienci kiedy się meldują w pokoju albo kiedy zamawiają kawę, hasła znajdują się na rachunku czy fakturze dlatego też lepiej czasem spojrzeć niż męczyć później obsługę ciągłymi pytaniami o to jakie jest do sieci hasło.

Inną kwestią są punkty dostępu w miastach, niekiedy da się zauważyć że w pobliżu urzędów, bibliotek, centrów miast starówek, są informacje o punktach hot spot. Nadal jednak jest ich zdecydowanie zbyt mało by można było mówić o tym że idąc do miasta zawsze można liczyć na to że da się bez kosztów i problemu do sieci podłączyć.

  Podobne:
Hardware czyli sprzęt komputerowy
Sprzęt komputerowySprzęt komputerowy, a dokładniej jego znajom
Chmura obliczeniowa
Chmura obliczeniowaPojecie Chmury Obliczeniowej, za

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl