Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Uzależnienie od Internetu

Uzależnienie od InternetuProblem uzależnienia od Internetu omawiano już w 1996r na konwencji Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego w Toronto.

Wielu ludzi z grup badanych przyznało, że spędza w sieci dziesięć i więcej godzin dziennie. Zaniedbuje przy tym rodzinę, przyjaciół, obowiązki. Dla niektórych z nich Internet stał się przyczyną rozpadu małżeństwa, utraty pracy, kłopotów w szkole.

Doktor Kimberly Young wyróżniła pięć podtypów uzależnienia, tj. erotomanię internetową, socjomanię internetową czyli uzależnienie od internetowych kontaktów społecznych, uzależnienie od sieci internetowej, przeciążenie informacyjne czyli przymus pobierania informacji i uzależnienie od komputera.

Erotomania internetowa

Erotomania internetowa polega głównie na wyszukiwaniu, gromadzeniu i oglądaniu filmów i zdjęć o tematyce seksualnej, pornograficznej lub na prowadzeniu pogawędek na chatach o tematyce seksualnej. Zjawisko te zaczyna być bardzo groźne, gdyż dostęp do tego typu materiałów w sieci jest stosunkowo łatwy, nawet dla osób małoletnich lub z zaburzonym rozwojem.

Socjomania internetowa

Socjomania internetowa jest to uzależnienie od internetowych kontaktów społecznych. Osoba uzależniona nawiązuje kontakty przez sieć, bierze udział w listach dyskusyjnych oraz przesyła informacje przy pomocy poczty elektronicznej. Zwykle ma problemy w nawiązywaniu relacji z ludźmi twarzą w twarz, pomimo że w Internecie potrafi godzinami rozmawiać z innymi użytkownikami sieci.

Uzależnienie od sieci

Uzależnienie od sieci polega na samym przebywaniu w Internecie. Osoby uzależnione cały czas są zalogowane w sieci i uważnie śledzą to, co się w niej dzieje.

Przeciążenie informacyjne

Przeciążenie informacyjne występuje przy natłoku informacji. Objawia się w ten sposób, że osoba uzależniona przebywa w wielu pokojach rozmów jednocześnie lub bierze udział w wielu listach dyskusyjnych nawet wówczas, gdy dyskusje toczą się na różne tematy.

Uzależnienie od komputera

Uzależnienie od komputera przejawia się tym, że osoba chora musi spędzać czas przy komputerze. Nie jest dla niej ważne żadne konkretne zadanie do wykonania, np. przepisanie jakiegoś tekstu, czy jakaś gra. Najważniejsze jest to, żeby pracować przy komputerze.

  Podobne:
Jak założyć i prowadzić własnego bloga?
Jak założyć bloga? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób chcąc zacząć swoją
Utrata i odzyskiwanie danych
Utrata danych z dyskuUtrata danych to zawsze poważny prob

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl