Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Usługi internetowe - porównanie

Żyjemy w dobie internetu tylko niespełna 40 procent Polaków nie posiada dostępu do internetu. Obecnie posiadając internet wszystko możemy załatwić bez wychodzenia z domu od przeczytania gazety poprzez zakupy zapłacenie rachunków czy złożenie pisma w urzędzie. Ponieważ internet a raczej dostęp do niego jest tak popularny firmy telekomunikacyjne w walce o klienta proponują coraz to nowe promocje aby zwabić klienta.

Porównamy 4 firmy: Orange, Plus, Play, T - mobile.

Sprawdzimy, jakie urządzenia oferują oraz jaka jest najwyższy i najniższy abonament za dostęp do internetu.

Oferta Orange

 • internet stacjonarny tak zwana Neostrada od 49,90 zł za miesiąc 10 Mb/s do 99,90 zł miesięcznie za 80 Mb/s.
 • internet mobilny z modemem, z routerem, a nawet z laptopem - porównamy cenę abonamentu bez tych urządzeń gdyż o samą usługę chodzi.

Tak więc internet mobilny od 19 zł miesięcznie z 0 GB do 159 zł miesięcznie za 38 GB. Pełną ofertę możemy zobaczyć tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009449,id,4002009464,title,Orange-Free-bez-modemu,article.html

Oferta sieci Plus

Internet mobilny oczywiście i tutaj możemy w promocji stać się szczęśliwymi posiadaczami tabletu, modemu, routera bądź laptopa. I w tym przypadku bierzemy pod uwagę opcję bez urządzenia, czyli samą usługę. Tutaj wysokość abonamentu zaczyna się już od 14,90 zł miesięcznie za 1 GB do 139,90 zł miesięcznie za 35 GB. Po szczegóły odsyłam tutaj http://internet.plus.pl/indywidualni/promocje/iplus-karta

Oferta Play

Play ma dla nas ofertę internetu mobilnego tylko i wyłącznie z urządzeniem netbook, tablet bądź modem. W tym przypadku sprawdzimy ofertę cenową z modemem. Abonament kształtuje się w następujących kwotach: od 9,90 zł miesięcznie za 2 GB do 79,90 zł miesięcznie za 20 GB. Oferta szczegółowa - http://www.play.pl/pl/oferta/internet/nowy-play-online/

I jako ostatnią poddamy porównaniu firmę T- mobile.

Oferta T- mobile

Tutaj podobnie jak w Orange mamy możliwość wyboru internetu:

 • domowego zwanego inaczej stacjonarnym z routerem, laptopem, tabletem, netbookiem a nawet z Playstation 3, nas oczywiście interesuje sama usługa niestety takiej opcji niema, więc sprawdzimy opcję z routerem. Ceny abonamentu wahają się od 39,90 zł miesięcznie za 2 Mb/s do 49,90 zł miesięcznie za 20 Mb/s .
 • mobilny z modemem, laptopem, tabletem, netbookiem bądź sam. Cena samego internetu bez urządzeń to 19,90 zł miesięcznie za 2 GB do 59,90 zł miesięcznie za 20 GB.

Szczegóły oferty tutaj http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/oferta/nowa_oferta/internet/mobilny_

To tylko część ofert poszczególnych firm gdyż oferują one szereg usług internetowych uwarunkowanych np. długością trwania umowy, lub uzależnione od tego czy jesteśmy osobą prywatną czy firmą. Nasze porównanie sprowadza się tylko do oferty na najkrótszy czas trwania umowy dla osób prywatnych. Jak więc widać każda z firm telekomunikacyjnych oferuje nam laptopa, tablet, router czy netbook. Oczywiście tylko pozornie daje nam go gratis, gdyż tak naprawdę spłacamy o w abonamencie.

Ceny są zróżnicowane najtaniej za 2 GB jest w Play, bo tylko 9,90 zł, a co jeśli chcemy większy internet, jeżeli satysfakcjonuje nas 20 GB możemy wybrać ofertę T-mobile tutaj za 59,90 zł taki internet otrzymamy. Jednak, jeśli ciągle nam mało skorzystajmy z oferty Orange 38 GB za 159 zł. Tylko Plus oferuje nam średnią cenę abonamentu, być może wychodzą z założenia, iż za tanio źle za drogo też niedobrze. Jednym słowem ofert do wyboru do koloru, a co jeśli chodzi o jakość usług w stosunku do ceny tutaj musimy zasięgnąć opinii znajomych bądź osób, które z poszczególnych usług korzystają. Choć tak naprawdę nie do końca te informację są wiarygodne gdyż to, co nam odpowiada innym może zupełnie nie odpowiadać i na odwrót.

  Podobne:
Wsparcie dla firm online
Wsparcie dla firmNowoczesne, internetowe centra biznesu
Jak wybrać odpowiednią nazwę domeny?
Odpowiednia nazwa domenyJaka domena będzie odpowiednia?Jaki

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl