Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Usługi internetowe
Wsparcie dla firm online

Wsparcie dla firmNowoczesne, internetowe centra biznesu oferują wysokiej jakości wsparcie dla firm. innowacyjne rozwiązania, jakie proponują przedsiębiorcom, spotykają się z ich ogromnym zainteresowaniem. Podstawowa usługa obejmuje udostępnienie firmie prestiżowego adresu, pod którym może się zarejestrować.

Więcej…
 
Jak wybrać odpowiednią nazwę domeny?

Odpowiednia nazwa domenyJaka domena będzie odpowiednia?
Jaki adres wybrać dla rejestrowanej strony www? Czym się kierować, by nie stworzyć potworka, którego nikt nie zapamięta?

Nie da się posiadać strony www bez domeny, czyli jej adresu, pod jakim jest ona widoczna w sieci.

W rzeczywistości adres witryny jest długim ciągiem cyfr. Na szczęście nie musimy go pamiętać ani nawet przepisywać. Programy komputerowe zamieniają bowiem te cyfry na proste, łatwe do zapamiętania czy przepisania nazwy. Właśnie dlatego konstrukcja domeny jest tak istotna.

Więcej…
 
OpenStack

OpenStackOpenStack to doskonały zamiennik dla płatnego dostępu do usług cloud computingowych. Projekt ten notuje swój początek w 2010r. jako wspólny produkt Rackspace Hosting i Narodowej Agencji Kosmicznej - NASA (USA).

Najnowszą wersję stabilną wyprodukowano w maju 2015r. Jest to kreatywna technologia wdrażająca model IaaS - Infrastructure as a Service. OpenStack bazuje na licencji Apache License 2.0 - to oprogramowanie Open Source'owe kierowane przez OpenStack Foundation, organizację w formie non profit.

Więcej…
 

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl