Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Systemy informatyczne
System informatyczny przedsiębiorstwa

Wiele programów dla firm można zintegrować w wygodne pakiety i stworzyć nowoczesny zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem przy użyciu wszystkich tych modułów. Na pewno w każdej firmie lub w przynajmniej większości przyda się funkcjonalny i program do fakturowania.

Takie dokumenty wystawiane są w większości przedsiębiorstw, więc aplikacja znajdzie w nich zastosowanie. Proste w obsłudze programy do fakturowania mają wiele zalet. Pozwalają na szybkie i bezbłędne wystawienie faktur, notek korygujących, paragonów czy rachunków oraz drukowanie ich z programu.

Więcej…
 
Systemy ERP

Zarządzanie zasobami firmy to jeden z najważniejszych procesów, który odpowiada za jej sukces.

Jednak jest to zadanie bardzo trudne, szczególnie wtedy, gdy przedsiębiorstwo osiąga spore rozmiary, zatrudnia wiele osób a także działa na wielu frontach. Na szczęście z pomocą przychodzą nowoczesne technologie. Za wspomaganie zarządzania zasobami odpowiadają nowoczesny systemy informatyczne ERP. Rozwinięcie tego skrótu to Enterprise Resources Planning, czyli Zarządzanie Zasobami Przedsiębiorstwa. Jest to bardzo specyficzny program, który składa się z wielu osobnych modułów.

Więcej…
 
ERP czyli wspomaganie działania firmy

Skrót ERP pochodzi z języka angielskiego i w tłumaczeniu na polski oznacza planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Takie programy dla firm są dziś coraz częściej wykorzystywane, głównie ze względu na możliwości, jakie oferują.

Nowoczesne systemy ERP są modułami dla firm, które mogą zostać wzbogacone o dodatkowe programy, na przykład systemy pomagające w zarządzaniu relacjami z klientami lub programy magazynowe. Nowoczesne moduły ERP obejmują wiele zakresów funkcjonowania przedsiębiorstwa, od wyżej wymienionych przez zarządzanie zapasami, finanse i księgowość, aż po sprzedaż, wspomaganie działań marketingowych czy zarządzanie zasobami ludzkimi.

Więcej…
 

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl