Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Społeczności
Kursy i szkolenia skierowane dla firm

Firmy coraz chętniej decydują się na różnego typu szkolenia i kursy, pozwalające na wyposażanie pracowników w umiejętności, niezbędne im podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Bardzo popularne są szkolenia rozwijające różnorodne umiejętności osobiste. Ich fenomen polega na tym, że są adresowane praktycznie do wszystkich pracowników, niezależnie od ich stanowiska czy stażu pracy. Ciekawymi kursami są te, dotyczące kształtowania i trenowania asertywności czy nauki metod efektywnej komunikacji interpersonalnej.

Więcej…
 
Social media a zarabianie w Internecie

Social mediaSocial media a zarabianie w Internecie

Takie serwisy internetowe jak Facebook, Twitter czy Instagram to dziś nie tylko narzędzia do komunikowania się ze znajomymi. To przede wszystkim wielkie możliwości dla zarabiających w sieci. Social media w zarabianiu pełnią naprawdę ważną funkcję i praktycznie każdy miał z nimi do czynienia.

Co dają samym zarabiającym? Wiele możliwości zarobku, ale również reklamy. Jak wiadomo dziś praktycznie każdy ma konto na Facebook’u stąd jego popularność.

Więcej…
 
Społeczność w sieci - jakie serwisy społecznościowe są najbardziej popularne?

Portale społecznościoweSerwisy społecznościowe to specyficzny rodzaj stron internetowych. Są one współtworzone przez rozwijającą się społeczność - grupę osób połączonych podobnymi zainteresowaniami lub pragnącymi utrzymać między sobą kontakt. Portale społecznościowe ułatwiają to zadanie, dając swym użytkownikom wiele praktycznych narzędzi ułatwiających komunikację.

Są to czaty, listy i fora dyskusyjne, blogi lub wiele innych narzędzi, dzięki którym można "porozmawiać" z innymi użytkownikami danego serwisu społecznościowego. Jakie portale społecznościowe można dziś spotkać najczęściej? Najpopularniejsze serwisy społecznościowe to te, które mają zrzeszać przedstawicieli konkretnych grup społecznych.

Więcej…
 

 • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ...


Designed by www.nucleuscms.pl