Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Sieci komputerowe
Hardware czyli sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowySprzęt komputerowy, a dokładniej jego znajomość stanowi w dzisiejszym świecie wręcz niezbędną wiedzę.

Każdy lub prawie każdy w dzisiejszych czasach posiada komputer PC. Zarówno komputery stacjonarne (firmowe zestawy komputerowe, czy komputery PC składanie na zamówienie), jak również laptopy (notebooki, netbooki, a w ostatnich czasach zupełnie nowy twór, czyli ultrabooki) na stałe wpisały się w nasze życie. Procesory w chwili obecnej prześcigają się nie tylko osiągnięciami prędkości taktowania, jak miało to miejsce jeszcze parę lat temu, ale także ilością rdzeni, technologią produkcji, czy innymi „bajerami”.

Więcej…
 
Chmura obliczeniowa

Chmura obliczeniowaPojecie Chmury Obliczeniowej, zazwyczaj nazywane po prostu Chmurą, jest coraz powszechniejszym terminem używanym w kontekście usług internetowych. Jednak mimo to niewiele osób zdaje sobie dokładnie sprawę z tego, czym Chmura Obliczeniowa jest i jakie są jej funkcje.

Dla coraz większej ilości użytkowników internetu mogą być to bardzo ważne informacje. Przede wszystkim, należy sobie uświadomić, że nasz komputer, niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, czy przenośny i niezależnie od tego jak imponującą konfigurację posiada, ma swoje ograniczenia.

Więcej…
 
Hosting domeny

Wiele firm zajmujących się działalnością informatyczna oferuje takie usługi jak hosting czy domeny internetowe. Jeśli chodzi o rejestrację domeny to na początku sprawdzamy, czy wybrana przez nas fraza jest wolna.

Do wyboru mamy wiele zakończeń adresu. Mamy do wyboru wiele domen: polskie, globalne czy europejskie. Najpopularniejsza jest domena nazwa.pl, ale wiele osób chce, by adres brzmiał nieco bardziej międzynarodowo, strony miały większy zasięg i wybiera takie jak nazwa.eu czy też nazwa.com.

Więcej…
 

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl