Reklama internetowa

Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Reklama internetowa
Reklama w portalach społecznościowych

Reklama w portalach społecznościowychPortale społecznościowe są rewelacyjnym sposobem na niedrogie, nowoczesne i przede wszystkim skuteczne reklamowanie się w sieci. Wiele z nich, na przykład wciąż popularny Facebook umożliwia stworzenie profesjonalnej strony fanów, której przedmiotem zainteresowania będzie właśnie nasza firma.

Więcej…
 
Pozycjonowanie i budowa marki w internecie

Pozycjonowanie w interneciePozycjonowanie w e-biznesie może być związane z pozycjonowaniem produktu lub pozycjonowaniem stron internetowych w sieci.

Wykreowanie marki jest podstawą sukcesu firmy. Powinna się ona odróżniać od konkurentów tak, aby nazwa była skojarzona z wartością dodaną. Przy określaniu wartości dodanej można się kierować kryteriami takimi jak tańsza lub lepsza pod względem jakości marka, spójna ze stylem życia i normami nabywców marka dająca odczuwalne korzyści.

Więcej…
 
Nowe aplikacje i gadżety

Nowe aplikacjeNa rynku stale pojawiają się nowe, elektroniczne gadżety i aplikacje, mające na celu ułatwienie życia i sprawienie, że dostęp do informacji będzie jeszcze prostszy. W wielu znanych nam urządzeniach stosuje się nowe technologie, pozwalające na zwiększenie ich funkcjonalności i wpisanie się w oczekiwania odbiorców.

W świecie telefonów komórkowych prawdziwą perełką stał się YotaPhone, nowatorski aparat posiadający dwa wyświetlacze. To najbardziej oryginalny i nietypowy smartfon, z jakim mieliśmy do tej pory do czynienia.

Więcej…
 

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl