Programy graficzne

Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Programy graficzne
Co to jest grafika rastrowa - zapis rastrowy

Grafika rastrowaObraz zapisany w postaci grafiki rastrowej stanowi układ barwnych (lub czarnych i białych) punktów - pikseli (ang. pixel : picture - obraz, element - element), wypełniających obszar, zwykle o kształcie prostokąta.

Obok rozmiaru, jedynym w zasadzie atrybutem (cechą) piksela jest jego kolor (kolory RGB). Niezależnie od szczegółów przyjętych przy konkretnych rozwiązaniach, obraz rastrowy zawiera mniej więcej taką samą informację, jak obraz fotograficzny, składa się z szeregu pikseli.

Więcej…
 
Demotywatory czy śmieszne obrazki?

DemotywatoryOgólnoświatowy fenomen demotywatorów trudno wytłumaczyć - początkowo obrazy tego typu miały za zadanie motywować pracowników amerykańskich korporacji do bardziej wydajnej pracy.

Więcej…
 
Photoshop

Bardzo lubianym i znanym programem graficznym jest Adobe Photoshop. Jest to nie tylko znana, ale również rozbudowana i profesjonalna aplikacja, która umożliwia edytowanie i tworzenie grafiki bitmapowej, ale również retuszowanie zdjęć.

Za pomocą tego programu możemy tworzyć niepowtarzalne elementy graficzne na strony internetowe. W ostatnich latach jego popularność wśród użytkowników znacznie wzrosła. Photoshop jest programem posiadającym wiele wersji, aplikacja jest rozwijana, poszerzany jest zakres możliwości, jakie oferuje się użytkownikom.

Więcej…
 
Więcej artykułów…

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl