Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Programy antywirusowe
Symantec Norton 360 v.5

Symantec Norton 360

Na ten program brakuje już słów. Bije wszystkie rekordy, a na testach miał tylko jednego godnego konkurenta Kaspersky PURE Total Security 2011. Jednak z wyjątkiem kilku kategorii to on niekwestionowanie wygrał. Na pewno nie można jednoznacznie określić kto jest najlepszy.

Jednak na pewno wiadomo, że jak na razie lepiej prezentuje się Symantec Internet Security 2011. Ma niewielkie zużycie zasobów, wysoką skuteczność i bardzo dużą optymalizację.

Więcej…
 
Panda Global Protection

Panda Global Protection

Kosztuje zaledwie 149 zł, a należy do ścisłej czołówki. To kolejny przykład, że tani nie oznacza najgorsze. Jego plusami są wysoka skuteczność i menedżer sieci. Niestety aktualizacja nie aktywuje się automatycznie. Program, który użytkownicy kupują bardzo często.

Więcej…
 
BitDefender Internet Security

Antywirus, który ceną zadowala wszystkich użytkowników komputera. Wynosi ona zaledwie 136 zł. To jak na przyzwoity pakiet ochronny bardzo tanio. Ma bardzo wysoką skuteczność i profilowany interfejs programu.

Niestety ma spore zużycie zasobów. Program cieszy się dużą popularnością wśród posiadaczy. W teście wypadł naprawdę bardzo dobrze, co tylko podkreśla jego bardzo wysoką skuteczność w zwalczaniu wirusów.

Więcej…
 

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl