Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Portale społecznościowe

W dobie tak rozwiniętego Internetu, jaki mamy w 2015 roku możemy napotkać się na różne przydatne i mniej przydatne portale, strony, witryny w Internecie. Portale społecznościowe mają służyć za rozwijanie naszego wirtualnego życia, przesyłania zdjęć, filmów czy muzyki na nasze konta w internetowej społeczności.

Możemy założyć sobie album ze zdjęciami z wakacji, pochwalić się nimi w gronie znajomych, przyjaciół. Lecz portale społecznościowe to nie tylko chwalenie się swoimi zagranicznymi wojażami ze znajomymi czy z rodziną. Strony takie głównie mają za zadanie utrzymywać nasze kontakty ze znajomymi.

Jedna z głównych zadań takich portali to odnawianie znajomości szkolnych z przed lat czy umawianie się na różnego rodzaju spotkania, zdarzenia ze znajomymi. Z portali takich można dużo dowiedzieć się o innych mieszkańcach swojego miasta, np. gdzie chodzi do szkoły, jakiej muzyki słucha, jakich czyta książek, jakie filmy ogląda czy gdzie lubi zjeść. Na takich stronach reklamują się również firmy, knajpy, sklepy.

Można zobaczyć galerię takiej firmy, asortyment, jakim dysponuje czy pobrać dane kontaktowe. Lecz portal społecznościowy może służyć nam również, jako zwykły komunikator rozmów jak Gadu-Gadu czy Tlen. Na każdym takim portalu możemy popisać sobie ze swoimi znajomymi i umówić się na spotkanie. Również wiele wydarzeń, koncertów, spotkań jest ogłaszanych poprzez portal społecznościowy, możemy dowiedzieć się gdzie, o której jest taki koncert i co na nim będzie się działo.

  Podobne:
Bieganie z Endomondo - grunt to dobra motywacja
EndomondoEndomondo, czyli grunt to dobra mo
Kursy i szkolenia skierowane dla firm
Firmy coraz chętniej decydują się na różnego typu szkolenia i kursy, pozwala

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl