Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
PHP
Co to jest PHP?

PHP: Hypertext pre-processor jest to skryptowy język programowania stworzony do tworzenia stron internetowych. Składnia PHP bazuje na elementach języków C, Java oraz Perl. Służy do uruchamiania skryptów po stronie serwera w celu przetworzenia strony WWW.

Kompletny kod PHP musi mieścić się pomiędzy znacznikami: <?php oraz ?>, ponieważ inaczej interpreter nie doprowadzi do realizacji kodu.

Więcej…
 
Wyrażenie warunkowe

Wyrażenie warunkowe if ( w zależności od tego czy dane wyrażenie jest prawdziwe czy fałszywe ) stosowane jest do realizowania różnych partii skryptu.

Przykład:

If ($x < 10) {
$y = $x + 5;
} else {
$y= $x * 3;

Jeśli pierwsze założenie okaże się prawdziwe, czyli ($x<10), wówczas skrypt wykona część umieszczoną w pierwszej parze nawiasów klamrowych {}. W innym wypadku dojdzie do wykonania części drugiej, czyli tej znajdującej się po słowie else.

Więcej…
 
Tablica, pętla

Zmienną mogącą przechowywać wiele różnych wartości równocześnie nazywamy tablicą. Przyporządkowanie wartości elementowi polega na podaniu numeru danego elementu (w nawiasie kwadratowym zaczynając od zera) po nazwie zmiennej, np. :

Więcej…
 
Więcej artykułów…

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl