Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Oprogramowanie
System Linux

Linux jest rodziną systemów operacyjnych, to wolne i otwarte oprogramowanie, którego kod może być w dowolny sposób modyfikowany oraz wykorzystywany.

Pierwszą wersję tego programowania udostępniono w 1991 roku, a dokładniej 17 września. Wtedy to właśnie stworzono nieduży system operacyjny, który był przeznaczony tylko do niektórych procesorów. Później do systemu dołączone pojemne biblioteki i inne narzędzia systemowe, które pozwoliły na stworzenie otwartego systemu operacyjnego. System Linux ma wiele zastosowań. Najbardziej powszechnym jest jego wykorzystywanie w środowiskach serwerowych.

Więcej…
 
Programy dla firm

Relacje z klientemDzisiejszy biznes wymaga stałego modernizowania i adaptowania się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

W branży metalowej oraz maszynowej wiele zleceń ma charakter seryjny, dlatego tak potrzebne jest w niej zastosowanie nowoczesnych programów dla firm, wspomagających zarządzanie wieloma procesami oraz łańcuchem dostaw.

Więcej…
 
Programy dla firm

Programy dla firm, programy dedykowane działalności firm to grupa, do której należy bardzo wiele programów.

Są to narzędzia producentów pochodzących zza granicy, jak i naszych rodzimych twórców oprogramowania. Można je podzielić na dwie grupy: programów służących do wykonywania ściśle określonych zadań oraz produktów przeznaczonych do zarządzania i organizowania różnych prac związanych z działalnością firmy.

Więcej…
 

 • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ...


Designed by www.nucleuscms.pl