Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Na jakiej platformie postawić bloga?

Wybór odpowiedniej platformy blogowej wcale nie jest łatwym krokiem.

Co prawda możliwości nie ma aż tak wiele, ale nie zmienia to faktu, że ludzie ciągle pytają gdzie najlepiej założyć bloga. Czy na bloggerze, czy na platformie Wordpress, a może też na innym silniku. Z pewnością blog na Wordpressie będzie najlepszym rozwiązaniem, bo tutaj mamy pewną dowolność. Przede wszystkim Wordpressowego bloga podepniemy pod własny hosting, a co za tym idzie jest on całkowicie nasz.

W przypadku platformy blogger mamy tylko mylne przeświadczenie o tym, że posiadamy własnego bloga. W rzeczywistości wszystko, co na nim publikujemy, jest tak naprawdę własnością Google i to właśnie Google ma możliwość w każdej chwili skasować naszego bloga dlatego, że udostępnia nam swoją subdomenę, a także powierzchnię hostingową.

Mimo to najwięcej blogów jest właśnie na bloggerze. Tworzenie bloga Wordpress na początku wydaje się być trudniejsze, bo trzeba wszystko skonfigurować no i podpiąć na hosting, ale w dłuższej perspektywie to rozwiązanie jest też najpewniejsze. Niestety w momencie, kiedy coś się zepsuje lub pójdzie nie tak, sami sobie jesteśmy winni, a blog na bloggerze obsługiwany jest przez Google, także nie ma tu mowy o żadnych nieprawidłowościach w działaniu.

Kodowanie stron Wordpress jest trudniejsze, ale daje więcej satysfakcji, a mnogość motywów i szablonów, jaka tworzona jest na tę platformę, pozwala na dobranie dowolnego wyglądu swojego bloga i jego maksymalną personalizację na tle innych stron w sieci.

  Podobne:
Jak założyć i prowadzić własnego bloga?
Jak założyć bloga? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób chcąc zacząć swoją
Uzależnienie od Internetu
Uzależnienie od InternetuProblem uzależnienia od Int

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl