Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Katalogi stron
Katalog stron firmowych

Czym jest katalog stron w internecie?

Jest to po prostu lista adresów różnych witryn internetowych. Listy takie tworzone są z myślą o internautach, poszukujących określonych informacji. Przypuśćmy, że interesuje nas wszystko na temat modnych fryzur. Wówczas wpisujemy dane hasło w wyszukiwarkę internetową. Po potwierdzeniu poszukiwanego hasła, wyświetli się strona z linkami wielu stron na dany temat.

Więcej…
 
Wysoka pozycja

Wysoka pozycja strony w wyszukiwarce internetowej to bardzo istotna rzecz.

Wpływa korzystnie na ilość jej odwiedzin oraz reklamę. Warto tu jednak zauważyć, iż osiągnięcie wysokiej pozycji strony - nie jest proste i wymaga szeregu cyklicznie powtarzanych działań. Jest to niestety czasochłonne, lecz warte wykonania. Taka inwestycja z pewnością się zwróci. Bowiem pamiętajmy, iż witrynę, która znajduje się w dalszych wynikach wyszukiwania - mało, kto odwiedzi.

Więcej…
 
Katalogi stron

Dobry katalog stron internetowych powinien być portalem godnym zaufania, pozwalającym na skuteczne reklamowanie strony.

Takich serwisów i spisów stron jest bardzo wiele, co daje nam możliwość dokonania świadomego i rozsądnego wyboru. Decydując się na konkretny katalog stron, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwsza z nich to częstotliwość, z jaką dodawane są nowe teksty. Jeśli dzieje się to rzadziej niż raz na dwa tygodnie, katalog nie jest zbyt wiarygodny i lepiej znaleźć inny.

Więcej…
 
Więcej artykułów…

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl