Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Jak założyć stronę internetową?

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Zaczynamy zaniedbywać stronę, nie chce nam się nic robić w tym kierunku i strona pozostaje osamotniona, a liczba użytkowników na stronie maleje. Do powyższej sytuacji nie można dopuścić w przyszłości, dlatego trzeba się zastanowić dwa razy nad tym czy chcemy założyć stronę internetową czy nie, bo potem okaże się, że traciliśmy tylko na nią czas.

Na pewno nasza strona musi mieć jakiś przekaz, dlatego zastanawiamy się nad tym o czym chcemy mieć tą stronę a następnie wymyślamy jej nazwę. Po wymyśleniu musimy wykupić nazwę strony czyli naszą domenę. Koszty to w granicach 10-30 zł, ale są i tańsze i droższe. Na pewno wielu z nas nie będzie chciało iść w koszta na samym początku, dlatego proponuje założyć blog o swojej stronie (blogger.com). Blog jest darmowy i bardzo łatwy w obsłudze i dopiero jak blog się rozwinie, będziemy mieć sporo wejść na naszą blogową stronę to możemy założyć normalną stronę taką samą, tylko że z łatwiejszym adresem (przykładowy adres na blogu to: na-wesolo.blogspot.com a na naszej wykupionej domenie to na-wesolo.pl). Teraz gdy się blog rozwinął i założyliśmy naszą stronę (wykupioną) to musimy zrobić przekierowanie z bloga na naszą stronę, po to aby nasi użytkownicy mogli teraz odwiedzać nową stronę a nie starą.

Założenie bloga daje wiele plusów, między innymi to, że dowiemy się czy wytrwamy z prowadzeniem strony czy nie (w razie czego nie ponosimy kosztów) i to czy nasza strona będzie miała popularność w przyszłości. Warto też zareklamować stronę na różnych serwisach reklamowych czy na facebooku (fanpage strony). Pamiętajmy również o grafice na stronie. Strona powinna być przejrzysta, nie może być na niej za dużo reklam ani za dużo szarości. Użytkownik po wejściu na stronę musi poczuć się wesoły. Tło strony nie powinno być czarne tylko kolorowe, np. jakiś fajny obrazek. Rozmieszczenie menu powinno być w odpowiednim miejscu. Fajnie by było jakby strona miała  jeszcze niepowtarzalne logo, które było by tylko nasze i widniało by u góry, dlatego powinniśmy na samym początku dobrać odpowiedni szablon pod naszą stronę. Jest wiele darmowych, gotowych szablonów pod strony, wystarczy tylko poszukać w internecie. Możemy też zamówić własny szablon, ale nie wiem czy jest sens na początku. Takie coś możemy zrobić w przyszłości.

Mam nadzieję, że artykuł pomógł. Zachęcam do tworzenia stron internetowych, bo w przyszłości nasza strona może stać się bardzo popularna.

  Podobne:
Katalog
strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków strony internetowe Kat
Firmowa strona internetowa
Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą fir

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl