Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Internet
Czym jest Internet? Narodziny Internetu

InternetCzym jest Internet? To przede wszystkim olbrzymia struktura, w której skład wchodzą miliony różnych komputerów umiejętnie połączonych ze sobą. Stworzenie takiej sieci to efekt wielu lat starań nad poprawą komunikacji i usprawnieniem przepływu informacji. Sięgając do korzeni współczesnego Internetu wypadałoby wspomnieć, że pierwszym krokiem w tym kierunku było pojawienie się telefonu.

To właśnie rozwój telefonii zapoczątkował dynamiczny rozwój elektroniki oraz wszelkich urządzeń mających sprzyjać lepszej i sprawniejszej komunikacji. W efekcie pojawiły się takie wynalazki jak radio, a następnie pierwsze komputery.

Więcej…
 
Komunikatory internetowe

Serwisy internetowe oferują wiele udogodnień, takich jak posługiwanie się komunikatorami internetowymi. Jednym z nich jest chociażby gadu gadu, albo skype. Skype jest o tyle wygodniejszy, że możemy prowadzić rozmowy zarówno z miejsca zamieszkania, jak i z innego miejsca na ziemi. Kolejnym plusem jest to, że możemy widzieć osobę, z którą rozmawiamy.

Więcej…
 
Portal internetowy

Portalem internetowym nazywamy serwis informacyjny w sieci, który jest poszerzony o wiele dodatkowych funkcji, które są dostępne pod wspólnym adresem internetowym, pod taką samą domeną. Twórcy takich serwisów chcą, aby jak największą liczba internautów ustawiała ich serwis jako stronę startową, czyli pierwsza witrynę, która wyświetli się, gdy uruchomią oni swoją przeglądarkę internetową.

Dlatego właśnie portal internetowy musi być ciekawy, atrakcyjny, lepszy od innych, ponieważ konkurencja w tym względzie jest naprawdę duża. Co zazwyczaj znajduje się na takim portalu?

Więcej…
 

 • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ...


Designed by www.nucleuscms.pl