Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Informatyka
Praca przy cyfrowym filmie

Praca przy tworzeniu cyfrowego filmu jest zajęciem nie tylko ciekawym, ale również inspirującym i wymagającym kreatywności. Pracę nad filmem można podzielić na kilka etapów.

Osoby, które zajmują się tego rodzaju działalnością powinny być odpowiednio przeszkolone. Nie mniej jednak w takim zawodzie liczy się pasja, umiejętność dostrzegania tego, co piękne i tego, co ważne. Przeszkolenie ma więc na celu doskonalenie warsztatu od strony technicznej. Ta właśnie drogą podażą wielu specjalistów, posiadających profesjonalne studia filmowe.

Więcej…
 
Bankowość elektroniczna

Kolejnym typem jest bankowość elektroniczna.

Umożliwia nam ona kontrolowanie stanu naszego konta, dokonywanie przelewów, transakcji oraz przeglądanie wydatków. Ważnym tematem w bankowości elektronicznej jest ochrona konta.

Więcej…
 
Rozmowy przez telefon

Komputer z dostępem do Internetu to jedno z najważniejszych osiągnięć minionego stulecia, jego popularność wzrasta z dnia na dzień. Jest to rozwiązanie wykorzystywane zarówno w pracy, edukacji, jak również narzędzie komunikacyjne. Wszelkiego rodzaju komunikatory umożliwiają kontakt werbalny i niewerbalny, co ważniejsze koszt rozmowy jest znacznie niższy w porównaniu z tradycyjną telefonią, zarówno stacjonarną jak i komórkowa.

Więcej…
 

 • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ...


Designed by www.nucleuscms.pl