Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Handel internetowy
Handel w Internecie

Co możemy kupić w Internecie?

Obecnie zakupy internetowe rozwinęły się tak bardzo, że możemy nabyć praktycznie wszystko co jest dostępne na rynku. Bardzo popularne stało się sprzedawanie na serwisach aukcyjnych niepotrzebnych nam rzeczy, szczególnie po świętach Bożego Narodzenia, gdzie wiele osób dostaje prezenty, które okazują się mało przydatne.

Więcej…
 
Relacje z klientem online

Relacje z klientamiProgram wspomagający zarządzanie relacjami z klientem online.

Nowoczesne programy do zarządzania relacjami z klientem (programy CRM) są bardzo wygodnymi i chętnie używanymi narzędziami, które sprawdzają się w każdej firmie, zarówno tej usługowej jak i produkcyjnej, transportowej czy handlowej.

Takie programy dla firm pozwalają nam na budowanie zadowalających relacji z klientami oraz lepszą obsługę swoich odbiorców. Poza tym takie programy pozwalają również na znacznie lepsza komunikację pomiędzy klientami z firmą.

Więcej…
 
Handel elektroniczny

Handel elektroniczny jest prężnie rozwijającym się rodzajem handlu. Umożliwia on porównanie wielu ofert oraz dobranie rzeczy które nas interesują najbardziej, dlatego też znajduje tylu zwolenników.

Jednak taki rodzaj handlu posiada także kilka wad, które mogą skutecznie zniechęcić. Najpowszechniejszym zjawiskiem jest otrzymanie przedmiotu dużo niższego jakościowo i niezgodnego z opisem aukcji.

Więcej…
 

 • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ...


Designed by www.nucleuscms.pl