Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Handel internetowy
Istota analizy biznesowej

Analiza biznesowaBusiness Analysis, czyli analiza biznesowa pomaga osiągnąć przewagę nad konkurencją w czasie dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku.

Zadaniem analityków biznesowych jest analiza procesów wykorzystywanych w przedsiębiorstwie, która pozwoli zmienić je w taki sposób, aby były bardziej skuteczne, bardziej efektywne i tańsze, przez co przynosiły większe zyski w krótszym okresie czasu.

Więcej…
 
Programy firmowe dla hurtowni

Programy firmowe do hurtowniHurtownie to mniejsze lub większe firmy, oferujące spory wybór towarów różnego typu. Wyróżnia się hurtownie spożywcze, kosmetyczne, odzieżowe, obuwnicze, hurtownie z zabawkami, budowlane, medyczne, oferujące lekarstwa, sprzęt medyczny, lekarski.

Znane są również hu stronie papiernicze, przemysłowe, ogrodnicze, mechaniczne, hurtownie z narzędziami i wiele innych. Dzięki nowoczesnym programom dla firm, możliwe jest jeszcze sprawniejsze działanie tego typu firm. Jednym z nich jest program księgowy. Dzięki niemu możliwa jest kompleksowa obsługa księgowości w hurtowni.

Więcej…
 
Programy do zarządzania sklepami

Programy do zarządzania sklepamiNa rynku jest wiele nowoczesnych i ciekawych programów, które pozwalają nam na lepsze i bardziej efektowne zarządzanie sklepem lub też całą ich siecią.

Taki program pozwala nam na bieżące monitorowanie pracy sklepu, analizowanie nie tylko sprzedaży, ale również pracy magazynu i stanu zapasów czy kontrolowanie pracy poszczególnych ekspedientów jak i reszty personelu.

Więcej…
 

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl