Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Firmowe strony WWW

Każda szanująca się firma, która chce zaistnieć dziś na rynku, przede wszystkim powinna wypromować się w Internecie, gdyż w ten sposób dotrze do szerszej liczby odbiorców.

Nie jest to dziś żadna nowa zasada, funkcjonuje już ona od dłuższego czasu. Strony www dla firm oferuje dziś bardzo wiele twórców takich stron, zapewniając profesjonalne podejście do sprawy i tworząc stronę www dla firm, właściwie od podstaw.

Strona internetowa, na której firma promuje swoje oferty, produkty czy też usługi, to dziś podstawowy element reklamy, która swój zakres ma bardzo szeroki, tym bardziej, jeśli chcąc dojść do osób konkretnych wiekowo, taki link do określonej strony, zamieścimy na jakimś portalu internetowym, o określonej grupie docelowej. Takie możliwości dają dziś wiele osiągnięć dla danej firmy, a strona www powoduje, że zdobywamy klienta nawet wtedy, kiedy cała firma stoi z pracą, choćby w nocy, gdyż zainteresowany internauta, poprzez taką firmową stronę, dociera do jej oferty.

Tak, więc, dobrze zaprojektowana strona www dla danej firmy, to naprawdę spory sukces, który staje się też sukcesem firmy.

Chyba nie ma takiego przedsiębiorstwa, które nie chciałoby skorzystać z takiej oferty, jaką jest własna strona internetowa. Przecież możliwości, jakie w ten sposób firma może osiągnąć, potrafią być naprawdę zadowalające, tym bardziej, że wkładem takiej firmy, jest tylko stworzenie odpowiedniej firmowej strony, która stanie się taką swoistą reklamą firmy.

Podstawowym sposobem na stworzenie strony www jest skorzystanie ze standardowego kodu HTML, którego napisanie tworzy stronę internetową. Za pośrednictwem takiego kodu można stworzyć prostą lub bardziej rozbudowaną stronę, aczkolwiek nie będzie to tak złożona witryna jak ta, która powstaje w oparciu o język PHP.

Tworzenie strony za pośrednictwem kodu HTML ma jednak jedną podstawową zaletę: jest stosunkowo proste. Nietrudno znaleźć dziś profesjonalne podręczniki dla programistów z dokładnym rozpisaniem formuł gotowych do wstawienia do kodu.

Zamiast książek można również skorzystać z pomocy, jaką znajdziemy w sieci. Należy jednak pamiętać o tym, jakie znacznie ma każdy znak w kodzie. Jeden błędny symbol może sprawić, że strona nie będzie działała tak, jak sobie tego życzymy. Kolejnym sposobem na stworzenie nowoczesnej witryny jest wykorzystanie grafiki typu flash. Taka strona jest ciekawa, interaktywna i profesjonalna, ale należy pamiętać o tym, aby nie przesadzać z ilością elementów graficznych, ponieważ witryna może przytłaczać odbiorcę nadmiarem kolorów oraz ruchomych animacji.

  Podobne:
Projektowanie stron internetowych
Projektowanie stron internetowychAby stron interneto
Jak wybrać dobry system cms?
Systemy CMSCoraz częściej firmy lub właściciele stron inter

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks...


Designed by www.nucleuscms.pl