Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Edukacja internetowa
Cyfrowa szkoła - Biznes dla sektora IT

Cyfrowa szkoła - Biznes dla sektora IT

3 kwietnia br. Rada Ministrów przyjęła do realizacji pilotażowy program pn. "Cyfrowa Szkoła" który ma na celu zapewnić naszym najmłodszym przyjemną naukę, a nauczycielom efektowne prowadzenie zajęć na miarę XXI wieku. Szkoły podstawowe w zamian za przystąpienie do programu uzyskały do 80% dofinansowania na zakup niezbędnych narzędzi, którymi w tym przypadku są min. laptopy, komputery stacjonarne, tablice interaktywne, rzutniki, wszelkiego rodzaju osprzęt komputerowy jak również niezbędne oprogramowanie.

Więcej…
 
Prezentacja z komputerem

Przygotowywanie prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem komputera jest proste i szybkie. Dzięki wykorzystaniu tego urządzenia możemy stworzyć bardzo ciekawe i dynamiczne prezentacje, dodając do poszczególnych slajdów ciekawe animacje.

Jest wiele programów do tworzenia prezentacji. Najpopularniejszym narzędziem jest oczywiście program z pakietu Office: Power Point. Za jego pomocą można stworzyć bardzo proste jak i złożone prezentacje, z wieloma dodatkowymi elementami. Tworzenie prezentacji przebiega etapami, tworzymy poszczególne slajdy według własnych upodobań.

Więcej…
 
Nauka pracy na komputerze

Posiadanie własnego komputera ma wiele zalet. Możemy na nim pracować jak i również wykorzystywać go do rozrywki, zwłaszcza, gdy mamy połączenie z Internetem. Komputery są różne, stacjonarne lub przenośne. Obecnie coraz więcej osób wymienia pierwsze na te drugie.

Mobilne komputery są lekkie i łatwe w użyciu, można je również przewozić czy przenosić. Na komputerze można pisać różne teksty czy artykuły. Do tego służą edytory, najbardziej znany z tej grupy jest MS Word. Jest to program bardzo prosty w obsłudze, podstawy poznaje już się w szkole podstawowej.

Więcej…
 

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl