Z bloga

Zarabianie na stronie internetowej

Z pewnością każdy kto posiada własną stronę internetową chciałby na mniej zarobić. Jest mnóstwo ser...

Optymalizacja strony WWW

Dobra optymalizacja -> Skuteczne Pozycjonowanie SEO czyli optymalizacja w kierunku pozycjonowani...

Od czego zacząć? Strona internetowa

Masz pracę, codziennie wstajesz rano i idziesz do pracy na 8 lub więcej godzin. Z utęsknieniem wycz...

Pewnie wielu z nas chciało mieć własną stronę internetową o swoim hobby czy pracy. W tym artykule opiszę jak zacząć naszą przygodę w świecie Internetu.

Na początek musimy się dowiedzieć czy będziemy mieć w ogóle w przyszłości czas dla naszej strony, bo przecież trzeba ciągle nad nią pracować. Przy decyzji o założeniu strony internetowej każdy ma zapał do pracy, czasami siedzi się godzinami nad nowymi artykułami dla niej czy nad grafiką, ale w przyszłości to się zmienia.

Więcej…

Czy istnieje prosty i skuteczny sposób na zwrócenie uwagi klientów na swą firmę i przedstawienie im swej oferty? Czy taka reklama musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Reklama nie musi być droga, a Internet daje współczesnym przedsiębiorcom nieograniczone możliwości. Firmowa strona internetowa to pierwszy krok do sukcesu. Dzięki niej można nie tylko zaprezentować swą ofertę milionom odbiorców wiadomości na całym świecie, ale także wzbudzić ich zaufanie.

Więcej…
 • strona www, responsywna strona, strona www tanio, strona mobilna
 • strony internetowe Kielce, Gdańsk, Poznań, Toruń, Rzeszów, Kraków
 • strony internetowe Katowice, Częstochowa, Brzesko, Chrzanów, Radom
 • komputery i oprogramowanie, oprogramowanie dla budownictwa, oprogramowanie sklepu
 • oprogramowanie księgowość, magazyn, faktury, finanse
Blogi internetowe

Postęp informatyzacji z jakim obecnie mamy do czynienia pozwala na niczym nieskrępowany kontakt z innymi użytkownikami sieci. Różnego rodzaju irce, czaty wyszły już mody.

Obecnie popularny jest facebook... i blogi. Konto na facebook'u może założyć każdy. Wystarczy odrobina cierpliwości, trochę formalności i twój profil ożywa. Podobnie strawa ma się z blogami. Jednak ich przewaga jest zdecydowana, otóż bloga możesz pisać niemal anonimowo.

Oczywiście aby prowadzić w pełni profesjonalnego bloga, musisz posiadać pewne wiadomości z zakresy ftp, html, serwerów, word pressa. Nie każdy - szczególnie dziewczyny - posiada takie umiejętności, dlatego też wystąpił wysyp ofert dotyczących założenia bloga.

Osobiście odradzam strony, na których możesz założyć blog w ciągu 5 minut. Na tych stronach występują różne często restrykcyjne regulaminy, i wystarczy, że złamiesz najmniejszy punkt i Twój blog zostanie skasowany, a artykuły nie do odzyskania. Mój kolega stracił blog prowadzony blisko 2 lata, ponieważ krytykował reprezentację Polski w piłce nożnej. Czytelnicy byli zawiedzeni, ale nie było od tego odwrotu, jego blog przestał istnieć. Dlatego też namawiam, abyście zakładali sobie własne blogi na własnych domenach!!! Przewaga jest taka, że możesz dowolnie wybrać sobie adres, na jakim chcesz publikować - np. www.imie-nazwisko.pl - możesz pisać dowolne treści i nie jesteś narażony na skasowanie bloga. Dzięki Word Pressowi, na którym działa 90% wszystkich blogów, możesz dowolnie konfigurować wygląd bloga.

Jako jedyny minus zaliczył bym konieczność co rocznego opłacania domeny i serwera, jednak są to pieniądze rzędu 100 - 150 zł na rok, więc myślę, że każdy z nas udźwignie taką ilość gotówki.

Co również ważne, jeżeli Twój blog będzie czytało dużo użytkowników możesz powoli zacząć na nim zarabiać. Zarabiać można poprzez umieszczanie reklam sponsorowanych, adsense czy różnego rodzaju programów partnerskich. Dzięki temu wszystkiemu zarobisz bez problemów na utrzymanie domeny i serwera a także będziesz miał na własne drobne wydatki.

  Podobne:
Jak założyć i prowadzić własnego bloga?
Jak założyć bloga? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób chcąc zacząć swoją
Uzależnienie od Internetu
Uzależnienie od InternetuProblem uzależnienia od Int

 • Praca w sieci

  Ludzie coraz częściej poszukują dodatkowych źródeł zarobku. Ostatnim takim popularnym źródłem stał ... • Zaistnieć w sieci

  Zapewne każdy z nas chciałby, aby jego działalność czy też nawet zwykły blog dotarł do jak najwięks... • Graficzna oprawa strony

  Mimo że strony internetowe dotyczą różnej tematyki i spełniają różne funkcje (mogą być witrynami sk...


Designed by www.nucleuscms.pl